Kešu Advertising Bratislava

Denník našich
klientov

Sme kritickí k vlastným aktivitám. Nepoddávame
sa trendom a neveríme v samozrejmosť.
Dôvera vo
vlastné schopnosti je hlavným kritériom, na ktorom
staviame víziu Kešu.

Trochu inak s Adelou
Shperka vizuálna identita Kešu Advertising
Sa Taronja kampaň Kešu Advertising
kesu-tri-roky
DEVELOR
DEVELOR natáčanie reklamy Insights Discovery Kešu Advertising

Prečo Kešu

Výhody práce
s butikovou agentúrou

Kontaktujte nás
  • Prívetivá veľkosť tímu
  • Nižšie náklady na réžiu = viac peňazí na prácu
  • Osobnejšie vzťahy
  • Agilnejší prístup a flexibilita
  • Rýchlosť komunikácie
  • State of the arts prístup

Sa Taronja

Južanský temperament je nám blízky, preto bolo ovocie spolupráce s novým coworkingovým centrom na Malorke poriadne šťavnaté. Pre Sa Taronja sme zastrešili komplexné služby od tvorby loga, vizuálnej identity, web stránky, copywritingu a v neposlednom rade pilotnej kampane na predprenájom ateliérov. Kampaň bola cielená na nemecky hovoriaci trh.

Sa Taronja logo

Video

Sa Tarnoja identita značky

Video

Sa Taronja web dizajn

Video

Sa Taronja web dizajn

Video

Sa Taronja kampane

Video

Sa Taronja anglický copywriting

Video

# Identita a positioning # Stratégia značky # Web # Sociálne siete # Kampaň # Videoprodukcia # Copywriting # Fotografia

Shareo

Sharing is caring. Spoločnosť Shareo uvádza na trh nový koncept zdieľanej ekonomiky a my im zase zdieľame naše know-how. Stáli sme pri zrode služby a udali smer od prvých krokov. V našej správe je všetko od tvorby loga, vizuálnej identity, dizajnu, copywritingu, komunikačnej stratégie, kampane či vývoja a spustenia aplikácie. Inými slovami? Full service.

Shareo webová aplikácia

Video

# Identita a positioning # Stratégia značky # Web # Vizuálny jazyk # Sociálne siete # Kampaň # Animácia # Copywriting # Konzultácie # Workshopy

Marina Liptov

Luxusné apartmány si zaslúžia aj nadštandardné marketingové služby. A tu sme prišli na scénu my. Predaj Marina Liptov apartmánov bol úspešne zahájený vďaka nami vytvorenej webovej stránke. Kampaňou na sociálnych sieťach a Google Ads sa nám podarilo aj napriek vysokej cenovej hladine apartmánov získať pre klienta 11 000 návštev webu a z toho viac ako 50 záujemcov o apartmány. Online kampaň sme podporili audiovizuálnymi výstupmi v našej réžii a outdoor reklamou.

Marina Liptov webová stránka

Video

# Vizuálny jazyk # Komunikačná stratégia # Kampaň # Web # Sociálne siete # Google # Videoprodukcia # Fotografia # Copywriting

DEVELOR

Dlhodobá spolupráca s renomovanou spoločnosťou DEVELOR je dôkazom, ako sa vie časom vytvoriť vzájomná synchronizácia a priniesť tak skvelé výsledky. Pre nášho skalného klienta sme pripravili niekoľko medzinárodných online kampaní s dosahom stoviek tisíc relevantných užívateľov, vďaka ktorým DEVELOR získal nových klientov. Natočili sme desiatky kreatívnych kampaní pre ich game-based tréningy a zastrešujeme sociálne siete, SEO a Google Ads.

Develor medzinárodné online kampane

Video

# Komunikačná stratégia # Web # Sociálne siete # Kampaň # Google # Videoprodukcia # Copywriting # Fotografia # Art direction # Tvorba scenárov # Workshopy # Mentoring

Petrek Architects

Niekedy sa role vymenia. Pri tejto spolupráci sme boli architektmi vizuálnej identity vo vybranej farebnej palete a navrhli sme kreatívne logo, ktoré slúži ako charakteristická črta naprieč celou identitou. Naša práca spočíva v správe sociálnych sietí, Google Ads a v produkcii. Priemerný čas strávený na web stránke dlhodobo držíme od 1 do 2 minút.

Petrek Architects vizuálna identita

Video

# Branding # Komunikačná stratégia # Web # Sociálne siete # Google # Postprodukcia # Fotografia # Copywriting

AG Print

Elegancia, minimalizmus a nadčasovosť prelínali koncept vizuálnej identity a web stránky AG Print pod našou taktovkou. V jednoduchosti je krása bolo modus operandi tvorby. Copywriting sa opieral o myšlienky slobodnej firmy, ktorá je prítomná v každom aspekte identity.

AG Print vizuálna identita

Video

# Identita a positioning # Web # Copywriting

CAFFE4U

Spolupráca s CAFFE4U bol lahodný šálok kávy. Našou úlohou bolo vytvoriť príťažlivé logo a osobitú vizuálnu identitu, ktorá pracovala so symbiózou kávového zrnka a odtlačku prsta majiteľa. Od esencie identity sa odrážala tvorba webu a copywriting. Klientovi sme zabezpečili správu Google Ads a pripravili marketingové školenie pre integráciu ďalších krokov.

Caffe4U logo

Video

# Rebranding # Web # eCommerce # Obsahový marketing # Copywriting # Školenia # Google